موضوع دانلود مراحل تولید شیر

همه چیز در مورد مراحل تولید شیر در ادامه خدمتتان عرض می شود

فایل مراحل تولید شیر جهت دانلود آماده شده است

مشخصات فایل دانلودی:

عنوان دانلود: مراحل تولید شیر

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ (نشان): دانلود تحقیق کارخانه شیر , کارخانه تولید شیر , مراحل تهیه شیر , دانلود تحقیق صنایع غذایی , مراحل آماده کردن شیر , استاندارد کردن شیر , هموژن کرد?

فایل های مرتبط با موضوع مراحل تولید شیر

در ادامه از داخل کادر زیر اقدام به دانلود و خرید فایل مذکور نمایید. فروشگاه های موجود معتبر بوده و پس از پرداخت وجه لینک دانلود ارائه خواهد شد. هنگام خرید ایمیل و شماره موبایل خود را جهت پشتیبانی وارد نمایید.


عنوان: مراحل تولید شیر قالب بندی: WORD تعداد صفحات: 11 این تحقیق در مورد شیر بوده و مراحل کامل تولید آن را در کارخانه مورد بررسی قرار می دهد. این تحقیق به دانشجویان رشته های صنایع غذایی و دیگر رشته های مرتبط پیشنهاد می گردد. مقدمه شير محصولي است كه از دوشيدن كامل و بلا انقطاع يك پستاندار بدست مي آيد و بايد كاملا بهداشتي جمع آوري شده، سالم و عاري از كلستروم (آغوز يا ماك)  باشد.به عبارت ديگر، شير محصولي است كه از غدد پستاني تمام پستانداران ترشح مي شود و در اثر يك يا چند مرتبه دوشيدن جمع آوري مي شود. دراينجا منظور از شير، شير گاو است . عمل شیر دوشی در دامداری های کوچک با دست و در دامداری های بزرگ با دستگاه شیردوشی انجام می شود. پس از انتقال شیر به مراکز جمع آوری ، آزمایش هایی بر روی شیر خام صورت می گیرد که بعد از تأیید سلامت به کارخانه حمل می شود. انتقال شیر به کارخانه های تولیدی در دمای پایین از رشد میکرو ارگانیسم ها و بالا رفتن بار میکروبی شیر جلوگیری می کند و در نتیجه به حفظ سلامت شیر کمک می کند. مراحل تحويل شير در کارخانه در کارخ …

f48.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *