موضوع دانلود پاورپوینت بررسی فرهنگسرای گهوا

همه چیز در مورد پاورپوینت بررسی فرهنگسرای گهوا در ادامه خدمتتان عرض می شود

فایل پاورپوینت بررسی فرهنگسرای گهوا جهت دانلود آماده شده است

مشخصات فایل دانلودی:

عنوان دانلود: پاورپوینت بررسی فرهنگسرای گهوا

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ (نشان): دانلود پاورپوینت بررسی فرهنگسرای گهوا , بررسی فرهنگسرای گهوا , پاورپوینت مرکز فرهنگی و مرکز جوان گهوا , فرهنگسرای گهوا , پروژه فرهنگسرا , پا?

فایل های مرتبط با موضوع پاورپوینت بررسی فرهنگسرای گهوا

در ادامه از داخل کادر زیر اقدام به دانلود و خرید فایل مذکور نمایید. فروشگاه های موجود معتبر بوده و پس از پرداخت وجه لینک دانلود ارائه خواهد شد. هنگام خرید ایمیل و شماره موبایل خود را جهت پشتیبانی وارد نمایید.


توضیحات:فایل پاورپوینت بررسی فرهنگسرای گهوا،در حجم ۷۷ اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.بخشی از متن:مرکز فرهنگی و مرکز جوان گهواشرکت معماری : OPEN architectureمعماران اصلی : لی هو Li Hu ، هوانگ ونجینگ Huang Wenjingسال پروژه : ۲۰۱۲این مرکز فرهنگی و مرکز جوان پیشگام در بایداهی Beidaihe واقع شده است یک شهر کنار دریا با مفهوم های استثنایی فرهنگی و تاریخی . تمام ساختمان به وسیله طبیعت احاطه شده و از سروصداها و آشفتگی شهر محافظت میشود . ساختمان با مساحت ۲۷۰۰sqm دارای احتیاجات عملکردی متفاوت است : تئاتر، گالری ، فضاهای عملکردی ، فضای DIY ، کافه تریا ، کافه کتاب ، سالن چند رسانه ای ، استودیوی ارشد ، اتاق های VIP و … با هدف به حداکثر رساندن حفاظت ازطبیعت در محوطه و سایت و تنوع کیفیت های کیهانی طراحی ؛ شرکت OPEN ساختمانی که به طور کامل به وسیله طبیعت ترکیب شده بود را طراحی کرد . فضاهای داخلی آزاد به طور کامل با فضاهای خارجی محوطه ارتباط یافته است .فضاهای یکسان می تواند عملکردهای گوناگون برای فرصت ها و اکازیون های متفاوت را بر عهده بگیرد . فهرست مطالب:مرکز فرهنگی و مرکز جوان گهوانقشه هام …

f48.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *