موضوع دانلود پاورپوینت ساختمان سازی با نی

همه چیز در مورد پاورپوینت ساختمان سازی با نی در ادامه خدمتتان عرض می شود

فایل پاورپوینت ساختمان سازی با نی جهت دانلود آماده شده است

مشخصات فایل دانلودی:

عنوان دانلود: پاورپوینت ساختمان سازی با نی

دسته بندی: فنی و مهندسی

تگ (نشان): دانلود پاورپوینت ساختمان سازی با نی , ساختمان سازی با نی , ساختمان سازی با بامبو , گیاه بامبو در ساختمان سازی , پاورپوینت ساختمان سازی با نی ,پ?

فایل های مرتبط با موضوع پاورپوینت ساختمان سازی با نی

در ادامه از داخل کادر زیر اقدام به دانلود و خرید فایل مذکور نمایید. فروشگاه های موجود معتبر بوده و پس از پرداخت وجه لینک دانلود ارائه خواهد شد. هنگام خرید ایمیل و شماره موبایل خود را جهت پشتیبانی وارد نمایید.


توضیحات:فایل پاورپوینت ساختمان سازی با نی(ساختمان سازی با بامبو)،در حجم ۱۷۶ اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.بخشی از متن:دیر زمانی است که بامبو به عنوان مصالح ساختمانی در کشورهای مختلف کاربرد دارد.برای استفاده از آن در صنعت ساختمان و بخصوص به عنوان قاب سازه ساختمان لازم است که مصارف آن در صنعت ساختمان در کنار معماری که توسط بامبو بدست می آید بــــــررسی شـود.در هندوستان، حدود یک میلیارد نفر در خانه های بامبویی زندگی می کنند و در این کشور، خانه های سه طبقه با این گیاه ساخته شده است. در کشور های اروپایی مانند هلند و در کشور آمریکا نیز، بامبو به عنوان یک سازه ی پیشرفته در ساخت وسازهای کلان مورد استفاده قرار می گیرد. اهمیت این موضوع به گونه ای است که در سال ۲۰۰۶میلادی، تحقیقات گسترده ای در مورد آن در دانشگاه (MIT) آمریکا صورت گرفت. این گیاه در بسیاری از کشور های دنیا، در خانه های ارزان قیمت و مستحکم کاربرد دارد.معماری ساختمان های ساخته شده با بامبو حایز اهمیت است زیرا علاوه بر نشان دادن مقاومت کافی آن برای ساخت و ساز امکان خلق ساختمانهایی با معماری خاص که با دیگر مصالح امکان پذیر ن …

f48.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *